Föremål som liknar taburett läder

  • Matches
  • 5366 STOOL
    Sold: SEK 1000

    Sold den 5 december 2022
  • 7491 STOOL
    Sold: SEK 900

    Sold den 7 februari 2022
  • 8633 STOOL
    Sold: SEK 350

    Sold den 9 mars 2020
  • 8316 STOOL
    Sold: SEK 650

    Sold den 7 april 2008
  • 3390 STOOL
    20-tal, läder (slitage)
    Sold: SEK 700

    Sold den 27 augusti 2007
  • 4535 STOOLS
    1 par, barockstil, gyllenläder
    Sold: SEK 1400

    Sold den 23 oktober 2006