5366 STOOL
Sold: SEK 1000
Sold den 5 december 2022 -
7491 STOOL
Sold: SEK 900
Sold den 7 februari 2022 -
8633 STOOL
Sold: SEK 350
Sold den 9 mars 2020
8316 STOOL
Sold: SEK 650
Sold den 7 april 2008 -
3390 STOOL
20-tal, läder (slitage)
Sold: SEK 700
Sold den 27 augusti 2007 -
4535 STOOLS
1 par, barockstil, gyllenläder
Sold: SEK 1400
Sold den 23 oktober 2006
5532 STOOLS
1-par, rokokostil, svart läder
Sold: SEK 1200
Sold den 22 november 2004 -
4041 STOOL
Barockstil, Lädersits
Sold: SEK 2100
Sold den 17 februari 2003